Недорогі моделі Smart телевізорів

Незважаючи на фантастичну популярність смартфонів, телевізор продовжує залишатися найбільш зручним інструментом для перегляду. Поява розумних телевізорів ознаменувала нову еру в сфері потокового мовлення. Сьогодні смарт-телевізор може собі дозволити практично кожна сім'я. Вартість деяких моделей стартує від 100 доларів. На офіційному сайті ЄвроТехніка можна ознайомитися з широким асортиментом LED і LCD телевізорів з функцією Smart. Покупцям доступні телевізійні приймачі Full HD і 4K UHD. Тут же можна придбати будь-яку побутову техніку для сім'ї.

Отже, розглянемо кілька моделей недорогих Смарт телевізорів, які можна використовувати у вітальнях, а також на кухнях або ж переглядати улюблені передачі на заміській ділянці. Телевізор Grunhelm GT9HD32 Розмір екрану складає 32 дюйми. Smart відмінно зарекомендував себе в якості основного телевізора. Комфорт в процесі перегляду забезпечує великий кут огляду. Цей показник становить 170 градусів. Контрастність приймача складає 3 000:

1. Пристрій дозволяє зберігати невеликий обсяг відео та фото, завдяки внутрішньому накопичувачу на 8Гб. Фішкою телевізора є робота на операційній системі Android. Приємний звук забезпечують 2 динаміки потужністю 8 Вт. З характеристиками можна ознайомитися безпосередньо на сторінці euro-technika.com.ua. Вартість на сьогоднішній день складає близько 150 доларів. Телевізор LG 32LM6300 Вже згадана модель представлена ​​в досить дорогому сегменті. За телевізор доведеться заплатити близько 300 доларів. Бездоганну картинку забезпечує опція HLG. Розробник передбачив запис відео. Управління може здійснюватися за допомогою голосу. Розмір екрану - 32 дюйми. Пристрій демонструє вражаючий набір корисних опцій.

Liberton 32AS3HDTA1 Ще один смарт-телевізор на операційній системі Android. Якість картинки представлено в форматі HD Ready. Передбачена функція запису на USB накопичувач. Вага пристрою становить всього 3,7 кг. Серед додаткових опцій необхідно відзначити наявність цифрового тюнера DVB- T / C / T2. Але основною перевагою є швидка і зручна операційна система, а також можливість переглядати відео на YouTube. Придбати такий телевізор можна безпосередньо на офіційному сайті магазина euro-technika.com.ua. На всю продукцію надається гарантія. Доставка передбачена в будь-який регіон України. Передбачені продажі в кредит.

23 октября 2020 / Новости

Комментарии

Комментариев нет(

Добавить свой
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии к данной публикации.